پایان اجرای نمایش بالستیک زخم به کارگردانی عباس میرزنگویی

نمایش «بالستیک زخم» به نویسندگی پیام لاریان و کارگردانی عباس میرزنگویی کاری از گروه نمایش آتش قاین که از3 تیر ماه اجرای خود را در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی وهنری ارشاد قاین آغاز کرد ، شب گذشته پس از استقبال خوب مخاطبین و علاقه مندان به نمایش در شهرستان قاین به کار خود پایان داد.

عباس میرزنگویی کارگردان نمایش بالستیک زخم ضمن سپاس ویژه از حمایت و همکاری انجمن هنرهای نمایشی قاین ، گروه نمایش آتش و شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش شهرستان قاینات درخصوص این نمایش گفت : «بالستیک زخم» تقابل بین انسان‌های مدرن و سنتی است .

میرزنگویی کارگردان نمایش بعد از پایان نمایش ضمن تقدیر از بازیگران و عوامل اجرایی گفت: از همه تماشاگران عزیزی که در این مدت با حضور صمیمانه و پرشور خود در اجرای نمایش حضور داشتند قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانیم درآینده با ارائه آثار نمایشی با کیفیت پاسخگوی محبت شما باشیم .

در این نمایش مرتضی برومند ، صابر رنجبر و فاطمه زبردست به ایفای نقش پرداختند و رضا حسن زاده طراح دکور ، امیر محمد رضایی دراماتورژ ، مرتضی رنجبر طراح پوستر ، اسد دلارام تدارکات وپشتیبانی ، ایمان خزایی منشی صحنه و صالح رنجبر عوامل اجرایی بودند .